ویژه ولادت امام زمان (عج): مولودی ها، کلیپ های زیبا، مناجات و سخنرانی / زمینه سازی واقعی برای ظهور چگونه است؟ + دانلود - بزرگترین وکاملترین وبلاگ دانلودکتاب ونرم افزاررایگان
X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

بزرگترین وکاملترین وبلاگ دانلودکتاب ونرم افزاررایگان

ویژه ولادت امام زمان (عج): مولودی ها، کلیپ های زیبا، مناجات و سخنرانی / زمینه سازی واقعی برای ظهور چگونه است؟ + دانلود

بسته سرویس صوت و فیلم 598 ویژه ولادت امام زمان (عج):
شعبان، به نیمه خود رسیده و اشتیاق جهان، به بی نهایت. لحظه ها در هیجانی روح انگیز، جریان گرفته اند. قرار نیست، انتظارها به سر آید؛ چرا که اینک جهان در انتظار تولد انتظاری است که معیار صبرها و عطش ها و ترازوی ایمان ها و اعتقادها خواهد ماند. به زودی، خلقت به نقطه عطف خود می رسد. این را نفس های حبس شده در سینه، گواهی می دهد.
سرویس صوت و فیلم پایگاه 598- شعبان، به نیمه خود رسیده و اشتیاق جهان، به بی نهایت. لحظه ها در هیجانی روح انگیز، جریان گرفته اند. قرار نیست، انتظارها به سر آید؛ چرا که اینک جهان در انتظار تولد انتظاری است که معیار صبرها و عطش ها و ترازوی ایمان ها و اعتقادها خواهد ماند. به زودی، خلقت به نقطه عطف خود می رسد. این را نفس های حبس شده در سینه، گواهی می دهد.


پایگاه 598، همزمان با فرارسیدن میلاد منجی عالم بشریت ویژه نامه ای را حاوی کلیپ های صوتی و تصویری از سخنرانی ها و مولودی و مناجات امام زمان تقدیم می نماید.

اگر در پخش فایل ها مشکلی دارید، صفحه را با Internet Explorer باز کنید